شرایط و قوانین

 
 
 
 
 
ثبت سفارش در مرسوله، به‌معنای آگاه‌بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین سایت است.


  

سیاست قیمت گذاری


کاربران لازم است در زمان ثبت استعلام، فرم مربوطه را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، پیشنهادات شرکتهای حمل هم واقعی و منطقی نخواهد بود. هزینه خدمات شیپ ریت از شرکت های حمل اخذ می شود لذا شرکتهای حمل بابت این خدمات از کاربران وجهی دریافت نخواهند کرد.

قوانین عمومی


کلیه اصول و رویه‏‌های وب‌سایت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مربوطه می‌باشد. چنانچه در آینده در قوانین، رویه‏‌ها و خدمات سایت تغییراتی ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به‌روزرسانی می‌شود.

حریم شخصی کاربران


مرسوله به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات آن استفاده می‏‌کنند احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. بنابراین شیپ ریت متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کرده و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را فراهم نماید.

سیاست تایید پیشنهاد شرکتهای حمل


کاربران لازم است در زمان تایید پیشنهاد یک شرکت حمل کلیه شرایط آن شرکت را مد نظر قرار دهند. بدیهی است اعتبار سنجی اولیه شرکتهای حمل فعال در شیپ ریت صورت گرفته است اما شیپ ریت هیچ گونه مسئولیتی در خصوص خدمات شرکتهای حمل ندارد و لازم است کاربران قبل از ارائه مدارک و مستندات بار بررسی های لازم را انجام دهند.